Model Number : LTD133EX3X
Place of Origin : China
MOQ : 1 pcs
Price : Negotiable
Payment Terms : T/T, Western Union
Supply Ability : 100000 Unit/Units per Month
Delivery Time : 7 Days
Packaging Details : Original packaging/conventional packaging box
Model Name : LTD133EX3X
Diagonal Size : 13.3"
Panel Type : LTPS TFT-LCD, LCM
Resolution : 1280(RGB)×800, WXGA 113PPI
Active Area : 286.08(W)×178.8(H) mm
Support Color : 262K
Designed For : Laptop
Frame Rate : 60Hz
LTD133EX3X 13.3 inch LCD Screen Display Module
LTD133EX3X LCD Panel Product details :
| Brand | Toshiba Matsushita |
| Model P/N | LTD133EX3X |
| Diagonal Size | 13.3" |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Viewing Angle | - |
| Display Mode | Transmissive |
| Best View on | - |
| Response Time | - |
| Display Colors | 262K |
| Lamp Type | 1 pcsCCFL |
| Frequency | 60Hz |
| Touch Screen | - |
| Shape Style | - |
| Application | Laptop |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LTD133EX3X LCD Panel Shipping and Package :
LTD133EX3X LCD Panel FAQ :
Q: How do you ship my goods LTD133EX3X ?
A: We can shipping all over the world.via DHL,UPS,Fedex and EMS.
Q: How long is the warranty of LTD133EX3X ?
A: 90 days warranty .
Q: How can I trace my order of LTD133EX3X ?
A: we will give you tracking number then you can trace your order from website.
Q: Can I pay my goods LTD133EX3X by credit card ?
A: Yes!you can use your credit card through your Paypal account.
LTD133EX3X 13.3 inch LCD Screen Display Module Images |